חומצה הייאלורונית למילוי קמטים

 

 לתת ליופי עורך לשקף את נעוריך

 

מעבר לתווי הפנים הסטאטים, תנועות פניך הדינאמיות, תורמות אף הן לכוח המשיכה שלך.

 

בכל יום, חיוכים והבעות פנים אחרות משקפות את רגשותייך ומסייעות לחשיפת אישיותך.

 

אלו הם השינויים העדינים, אשר יוצרים את הקסם האישי והופכים אותך ליחידה ומיוחדת. זוהי הסיבה שמעבדות טאוקסן מתייחסות ליופי במימד הדינאמי שלו ושואפות לשמר את התנועות האמיתיות.

 

 

 

תנועתיות מעניקה יופי...

 

 פנייך נמצאות בתנועה מתמדת לגמישות עורך:

  • צחוק
  • קריאה
  • הבעות פנים
  • זעף / קימוט המצח / הרמת גבה

תנועות טבעיות אלו יוצרות את יופייך וחולקות את רגשותייך עם האחרים. לעורך תפקיד מפתח בתהליך זה.

הוא נמתח ותקפל בהתאם להתכווצות שריר פניך, איפלו הזעירים שבינהם, בכדי לתקשר בדייקנות את רגשותייך לאחרים.

 

להאט את השנים...

במשך הזמן, העור הופך ליבש יותר, דק יותר ועדין יותר וגמישותו פוחתת. המבלך כל התכווצות שרירי הפנים, העור נמתח, אז נסוג בצורה לקויה.

 

אזורי הפנים המתנייעים יותר, הם הראשונים שנפגעים על ידי תהליך הזדקנות זה. בסופו של דבר העור מתחיל לשקוע ו״קמטי הבעה״ מתחילים להופיע, דבר ההופך קשה יותר להחלקה. תווי פנים הופכים לנוקשים כאשר הפנים מאבדות סגנון ואטרקטיביות. תוך כדי התבגרות העור, מופיע מראה עור עייף ועמום. הפנים מקבלות מראה ״עצוב״ ודל הבעה. 

 

החומצה ההיאלורונית הראשונה המכבדת את הבעות פנייך...

 

טאוסיאל RHA, המיוצר על ידי מעבדות טאוקסן, הינו מוצר למילוי קמטים המבוסס על חומצה היאלורונית, אשר תוכנן כדי לתמוך בעור בכל תנועה, בזמן שמסייע לשמר את החיוניות והרכות של עור פנייך. טאוסיאל RHA מתאים לשימוש גם באזורים התנועתיים ביותר של פניך: סביב הפה, לחיים, קמטי הנאזולאביאל, מצח, צידי העניים...

 

והמראה הטבעי שלך...

 

כאשר יוזרק על ידי רופאך, ימלא הג,ל בעדינות את הקמטים ויבטיח שמפלס הלחות העורית מתוחזקת בצורה אופטימאלית, דבר המוביל לשיפור גמישות העור לאורך זמן. תווי פניך יזכו מחדש בסגנונם ופניך יזכו בחיות.

 

חדשנות, טכנולוגיית פטנט...

 

 מוצרי טאוסיאל RHA פותחו על ידי מעבדות טאוקסן, בהתאים לתהליך פטנט, המאפשרת קיום דרישות של תנועתיות אזורי הפנים. טכנולוגיה זו משמרת טוב יותר את האיפיונים הטבעיים של מולקולות החומצה ההיאלורונית להשגת ג׳לים טהורים, קרובים ככל שניתן להרכב הטבעי של חומצה היאלורונית בעור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית